Закрити
У Таджикістані сільському вчителю знайшли наречену за дорученням Президента
31 Серпня 2017, 16:33 , Переглядів: 526
FacebookTwitterLivejournal
У Таджикістані сільському вчителю знайшли наречену за дорученням Президента Фото: Bloger.FM У Таджикістані сільському вчителю знайшли наречену за дорученням Президента

"Схід - справа тонка". Але, не завжди. Після того, як 23-річний сільський вчитель подякував президентові Таджикістану за старання в сфері освіти і пожалівся, що досить неодружений, Емомалі Рахмон доручив керівництву району вирішити питання про одруження у 10-денний термін. І дівчина вперше побачила свого нареченого на весіллі.

На півдні Таджикистану сільському вчителю знайшли наречену і підготували весілля всього за 10 днів за дорученням президента країни. Про це повідомляє місцеве видання Kloop.

Все почалося з того, коли президент Емомалі Рахмон 16 серпня перебував з візитом у Заргарі, де й познайомився з 23-річним вчителем. Тоді Асрор заявив президенту, що щасливий бачити його, а також подякував йому за всі старання в сфері освіти. Після цього він прочитав вірші, присвячені "Лідеру нації".

Тоді президент розпитав вчителя, чи є у нього жінка, а Асрор зізнався, що йому подобається дочка вчителя фізкультури Марджона, яка працює медсестрою в місцевій лікарні. До цього він бачив дівчину всього один раз. Після цього Рахмон доручив керівництву району вирішити питання про одруження вчителя.

Вже через три дні до будинку дівчини прийшли свати — чиновники місцевої адміністрації, які заплатили родині 16 тисяч сомоні (близько 46 тисяч гривень) для покупки всього необхідного для нареченої.

Адміністрація також взяла на себе всі витрати з організації весілля, яке відбулося 27 серпня. Саме тоді дівчина вперше побачила свого нареченого.

Джерело: Bloger.FM
Видалити Відміна
Забанити Відміна