Закрити
Королева Єлизавета II позбавила сина Чарльза корони
12 Серпня 2017, 14:55 , Переглядів: 374
FacebookTwitterLivejournal
Королева Єлизавета II позбавила сина Чарльза корони Фото: Pinterest Коли твоя бабуся - твій головнокомандувач. Королева Єлизавета і принц Вільям

Королева Великобританії Єлизавета II в четвер, 10 серпня, зробила офіційну заяву, що після того як вона покине престол, корона буде передана її онуку Вільяму і його дружині Кейт Міддлтон.

Заява королеви свідчить про те, що Єлизавета II виключила свого сина, принца Чарльза, зі спадкової лінії передачі корони і права на престол. Причиною такого рішення, за словами британської королеви, нове покоління зможе стати гарантією процвітання Дім Віндзорів в далекому майбутньому завдяки своїй енергії і зоряним якостям, повідомляє MSN, посилаючись на власне джерело в королівському палаці.

"Її Величність зрозуміла, що Вільям і Кейт - це майбутнє", - зазначило джерело, наближене до королеви.

"Вона 65 років перебувала на престолі і добре розуміє, що потрібно, щоб Дім Віндзорів вижив, і бачить, що Вільям і Кейт мають енергію і якості, які необхідні для виконання громадського обов'язку в сучасному світі. Королева Єлизавета завжди буде робити те, що краще для довгострокового здоров'я монархії", - уточнило джерело.

Як повідомлялося раніше, 96-річний чоловік королеви Єлизавети II британський принц Філіп відходить від виконання своїх державних обов'язків монарха. Повідомляється, що герцог Единбурзький, який за часів Другої світової війни служив військово-морським офіцером, проведе парад Королівських морських піхотинців в Букінгемському палаці.

Джерело: http://mignews.com.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна