Закрити
Оприлюднені електронні версії підручників для 9 класу
11 Серпня 2017, 14:14 , Переглядів: 416
FacebookTwitterLivejournal
Оприлюднені електронні версії підручників для 9 класу Фото: day.kiev.ua Оприлюднені електронні версії підручників для 9 класу

Публікація електронних версій підручників у вільному доступі є обов'язковою вимогою Міносвіти. Ця новація цього року використовується відомством вперше.

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів почали надавати Міністерству освіти і науки електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.

Більшість електронних версій шкільних підручників для цьогорічних дев'ятикласників вже оприлюднена Інститутом модернізації змісту освіти.

Міністр освіти Лілія Гриневич, коментуючи необхідність публікації електронних версій підручників навесні цього року наголосила, що всі нові підручники для дев’ятого класу будуть доступні для скачування за державний кошт.

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти, станом на 2 серпня установою прийнято від видавництв 118 назв паперових підручників з 228, загальним накладом 440 тисяч примірників, що дорівнює 50% від загальної кількості необхідних підручників для учнів 9-х класів. Розпочато доставку навчальної літератури до книжкових баз обласних департаментів освіти і науки.

Електронні версії підручників

Джерело: Osvita.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна