Закрити
Дівчина, що пережила булінг через родимки на тілі, готується стати Міс Всесвіт
02 Липня 2017, 15:12 , Переглядів: 475
FacebookTwitterLivejournal
Дівчина, що пережила булінг через родимки на тілі, готується стати Міс Всесвіт Фото: life.pravda.com.ua Дівчина, що пережила булінг через родимки на тілі, готується стати Міс Всесвіт

20-річна Евіта Дельмундо із Малайзії роками страждала від цькувань через густо вкрите великими родимками обличчя й тіло, а тепер бере участь у Міс Всесвіт Малайзія.

Однокласники дражнили дівчину "монстр" та "печиво з шоколадною крихтою" через особливість її зовнішності, йдеться на The Daily Mail.

"У початкових класах ніхто не хотів зі мною дружити. Доходило до того, що вчитель просив однокласників допомогти мені у чомусь, а вони перешіптувалися, не розуміючи, навіщо. Моє серце було розбите – я сама відмовлялася від будь-якої підтримки однолітків. Я росла самітницею", – пригадує дівчина.

У старшій школі від булінгу вона страждала менше й ставала впевненішою у собі. Евіта навіть не погодилася на складну операцію, коли лікарі пропонували їй видалити найпомітніші родимки.

Тоді фахівці попередили дівчину, що хірургічне втручання може викликати ускладнення.

Будучи 16-річним підлітком, дівчина вирішила "прийняти своє тіло таким, яким воно було їй подароване".

Евіта почала брати уроки вокалу й гри на гітарі – це допомогло їй більше вірити у власні сили.

"Я навчилася приймати свої родимки та любити себе. Повільно крок за кроком я йду до сприйняття своєї унікальності", – розповідає Евіта.

Пізніше лікарі припускали, що вкрите родимками тіло може бути ознакою захворювання шкіри, але потім аналізи показали, що це звичайні мушки.

Зараз дівчина працює у кав'ярні та готується до конкурсу Міс Всесвіт Малайзія, відбірний етап до якого успішно пройшла.

Дівчина сподівається, що її життя може надихнути інших на прийняття власного тіла.

Евіта вважає, що навіть якщо вона не пройде далі у конкурсі краси, це не похитне її самовпевненості й вона далі продовжуватиме "розширювати межі стандартів краси".

"Судді конкурсу Міс Всесвіт запитували у мене, як я створюватиму позитивній імідж Малайзії за кордоном, якщо я переможу і представлятиму свою країну. А я просто схрещую пальці. Якщо не пройду далі – для мене завжди знайдеться дуже багато можливостей", – додає Евіта.

Читати ще...

В інклюзивних класах запровадять програми проти булінгу – Гриневич

Для школярів України проходить інформаційний тур "Стоп агресії: зірки проти булінгу!"

Видалити Відміна
Забанити Відміна