Закрити
Хочете побувати вдома у Гаррі Поттера? Прямуйте до Лондона
18 Травня 2017, 12:30 , Переглядів: 445
FacebookTwitterLivejournal
Хочете побувати вдома у Гаррі Поттера? Прямуйте до Лондона Фото: life.pravda.com.ua Хочете побувати вдома у Гаррі Поттера? Прямуйте до Лондона

З 27 травня до 6 червня фани матимуть нагоду побувати у кімнаті, куди вже прилетіли сотні запрошень Гаррі на навчання у Гоґвортсі.

Це той самий будинок, де недалекоглядні магли Дурслі — тітка, дядько та двоюрідний брат Гаррі — обідали і збиралися перед каміном, куди сови носили листи з Хоґвортсу, та де Гаррі самотньо тулився у маленькій комірчині під сходами.

З 27 травня до 6 червня фани матимуть нагоду побувати у кімнаті, куди вже прилетіли сотні запрошень Гаррі на навчання у Хоґвортсі, повідомляє Mashable.

Тітка Петунія не знає, куди ховати листи, бо не хоче пускати Гаррі до школи чарівників. Фото WARNER BROS

Декораторам поставили завдання підібрати для будинку меблі і, за словами представників Warner Bros., вони добре повеселилися, добираючи найгидкіші дивани, найгіршу плитку та найвідразливіші штори з усіх можливих. Як відомо, у тітки Петунії зовсім не було смаку.

Костюми, які у фільмі носили Дурслі, створені дизайнеркою Джуді Маковскі, також будуть демонструвати тут — так само, як і технології, завдяки яким запрошення Гаррі до школи чарівників пролітали через поштову скриньку та згодом вилітали з каміну.

Знаменитий камін з фільму "Гаррі Поттер і філософський камінь". Фото WARNER BROS

До речі, восьма частина "Гаррі Поттера" стала книгою року за версією Google.

"Гаррі Поттер і прокляте дитя", п’єса за сюже­том Джоан Ролінг, написана у співавторстві з Джоном Тіффані та Джеком Торном.

Книга стала восьмою частиною пригод хлопчика-чарівника. У перший день продажу як у Лондоні, так і на презентації українського перекладу в Києві, за нею вишиковувалися величезні черги шанувальників.

Видалити Відміна
Забанити Відміна