Закрити
Команда України приймає участь у ХХІV Міжнародній конференції юних дослідників ICYS
20 Квітня 2017, 10:43 , Переглядів: 463
FacebookTwitterLivejournal
Команда України приймає участь у ХХІV Міжнародній конференції юних дослідників ICYS Команда України приймає участь у ХХІV Міжнародній конференції юних дослідників ICYS

Десять талановитих школярів з різних регіонів України до 22 квітня у німецькому Штутгарті представлятимуть свої наукові проекти.

Андрій Шкредко, Сергій Воронов, Олексій Олексишин, Микола Музиченко, Александр Похиленко, Максим Григорчук, Микола Веремчук, Тарас Кузик, Олексій Шатохін, Артур Качур готувались до представлення своїх дослідницьких та винахідницьких проектів з фізики, математики, інформатики, інженерії на розсуд міжнародного журі – видатних науковців світу.

Фахову підготовку учасники проходили під керівництвом Пшенічки Пауля Францовича, заслуженого вчителя України, почесного члена Лондонського інституту фізики, Толеснікова Олександра тренера міжнародної категорії інтелектуальних змагань з математики (Ієрусалім).

Ірина Олегівна Кириченко, сертифікований бізнес тренер, фасилітатор, методист лабораторії освітніх технологій і діагностики НЦ "МАНУ" формувала в учасників навички стресостійкості, психологічну готовність до випробувань. Михайло Юрійович Шестов, експерт з англійської, поліглот, рекордсмен Гіннеса (Нью-Йорк) надав свої рекомендації з підготовки найкращого захисту свого наукового проекту англійською. Йшлося про те, як нарощувати свій інтелектуальний потенціал, розвивати творчі навички, підвищити рівень грамотності взагалі, в т.ч. з англійської.

Видалити Відміна
Забанити Відміна