Закрити
З'явилась платформа кіноосвіти з фільмами для дітей
07 Грудня 2016, 13:12 , Переглядів: 525
FacebookTwitterLivejournal
З'явилась платформа кіноосвіти з фільмами для дітей Фото: flickr.com З'явилась платформа кіноосвіти з фільмами для дітей

На онлайн-платформі зібрані фільми для юної аудиторії, а також методичні матеріали до них. Всі фільми озвучено українською мовою. Доступ до фільмів і матеріалами можуть отримати педагоги будь-якого освітнього закладу, активісти, керівники кіноклубів і батьки.

Доступ до фільмів і матеріалами можуть отримати педагоги будь-якого освітнього закладу, активісти, керівники кіноклубів і батьки.

Відтепер на сайті childrenkinofest.com користувачі отримують безкоштовний легальний доступ до фільмів, представлених в рамках "Чілдрен кінофест".

У каталозі зібрані такі стрічки як "Пісня моря" Томмі Мура, "Хлопчик-фантом" Жан-Лупа Фелісіолі і Алена Ганьоля, "Операція "Арктика" Грете Бое-Вол, "Ми — найкращі!" Лукаса Мудіссона, а також "Завтра" Сирила Діона і Мелані Лоран.

Найближчим часом в доступі з'являться і інші фільми для юних глядачів.

Фільми підходять для роботи в рамках кіноклубів, дискусійних клубів, позакласних занять і шкільних уроків.

Всі фільми озвучено українською мовою.

До кожного фільму додаються дидактичні матеріали, які допоможуть в організації дискусій, спростять пояснення глядачам основних ідей стрічки і допоможуть провести з ними обговорення в тому напрямку, який цікавить модератора.

Всі матеріали і завдання розподілені за віком і містять інформацію про режисера, розбір тематики фільму, дидактичні рекомендації, кінематографічний аналіз і опис культурного контексту.

Для доступу до матеріалів необхідно пройти реєстрацію.

Крім того, у відповідному розділі сайту у відкритому доступі знаходиться каталог кіноініціатів України, міжнародних кінофестивалів для дітей та цікавої інформації, пов'язаної з галуззю кіно.

Видалити Відміна
Забанити Відміна