Закрити
Google Україна та МОН України представляють онлайн-проект для винахідників "Ідеї, що змінюють світ"
12 Листопада 2015, 11:38 , Переглядів: 2101
FacebookTwitterLivejournal
 Google Україна та МОН України представляють онлайн-проект для винахідників Фото: innovationslab.com.ua Google Україна та МОН України представляють онлайн-проект для винахідників "Ідеї, що змінюють світ"

Розробники сподіваються, що цей сайт стане платформою, яка збере разом винахідливих українців і дасть їм можливість об'єднуватися навколо цікавих ідей і втілювати їх у життя у спільних проектах.

Міністерство освіти і науки за підтримки Google Україна представляє проект «Ідеї, що змінюють світ», де кожен зможе запропонувати оригінальну ідею і знайти однодумців для її реалізації.

На сайті представлений ряд видатних винаходів родом з України, які зробили значний внесок у розвиток різних галузей науки і техніки в усьому світі. Серед них – гасова лампа, перший електричний трамвай, технологія зварювання у відкритому космосі і перший в континентальній Європі комп’ютер. Є надія, що великі ідеї, як минулого, так і сьогодення, надихнуть сучасне покоління українців на нові звершення та винаходи.

Для того, щоб запропонувати свою ідею, треба натиснути кнопку на головній сторінці проекту "Ідеї, що змінюють світ" і заповнити форму. Після модерації адміністрацією сайту пропозиція з’явиться в розділі "Нові ідеї". Перш ніж запропонувати свою ідею, рекомендуємо ознайомитися з умовами розміщення інформації.

Сайт "Ідеї, що змінюють світ" створено за підтримки Google Україна та його головним розпорядником є Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Джерело: ITCua
Видалити Відміна
Забанити Відміна