Закрити
Понад 22 % відвідувачів «Експериментаніуму» приходять сюди вдруге і втретє, приводять друзів
24 Липня 2013, 10:36 , Переглядів: 2741
FacebookTwitterLivejournal
Понад 22 % відвідувачів «Експериментаніуму» приходять сюди вдруге і втретє, приводять друзів Фото: Музей «Експериментаніум» Понад 22 % відвідувачів «Експериментаніуму» приходять сюди вдруге і втретє, приводять друзів

Понад 22 % відвідувачів «Експериментаніуму» приходять сюди вдруге і втретє, приводять друзів. Про це свідчать дані опитування, проведеного музеєм «Експериментаніум» серед відвідувачів музею з 22 червня по 22 липня.

«15% відвідувачів нашого музею повертаються до нас вдруге, 7% - відвідали його більше двох разів. Про це свідчать результати опитування, які ми проводили впродовж місяця. Ці дані свідчать про те, що дітям та дорослим цікаво в «Експериментаніуму», пізнавально, щоразу вони знаходять для себе щось нове», - прокоментував дані головний гід Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» Олег Стасюк.

Він додав, що музей далі розвиватиметься. ЗТак, за десять місяців роботи «Експериментаніума» кількість інтерактивних експонатів збільшилось з 200 до 250, відкрито постійно діючу виставку «Механіка епохи Відродження», експонати якої створені за ескізами Леонардо да Вінчі. Дітям та підліткам пропонується навчання та веселі експерименти в наукових гуртках з фізики та хімії, а з вересня – буде ще й курс «Технології створення фільмів», цікаві інтерактивні лекції тощо.

«Головна мета «Експериментаніуму» – відірвати дітей від екранів комп’ютерів та телевізор, зацікавити їх пізнавати світ, цікавитися науками. Щодня ми доводимо, що хімія, фізика – це цікаво!», - зазначив Олег Стасюк.

Автор: Музей «Експериментаніум»
Видалити Відміна
Забанити Відміна