Закрити
Перша в світі 3D-сукня
11 Квітня 2013, 15:48 , Переглядів: 2497
FacebookTwitterLivejournal
Перша в світі 3D-сукня Фото: blesq.tv Перша в світі 3D-сукня

Досвід застосування 3D-друку у високій моді може вже найближчим часом привести до появи цілого нового напряму в цій індустрії.

Незрівнянна Діта фон Тіз демонструє першу в світі 3D-сукню (і до того ж, дуже відверту), створену архітектором Френком Бітонто і дизайнером Майклом Шмідтом.

За допомогою 3D-принтерів вже надруковані справжнісінька працююча автоматична зброя, різноманітні іграшки, домашнє начиння, штучне вухо, запчастини для автомобіля.

З'явилися ідеї побудувати великий 3D-принтер на Місяці і прямо на місці почати друкувати там необхідні конструкції для зведення Місячної бази.

З'явилися цікаві дослідження про можливість друкування на таких принтерах деяких видів тканин і кісток для використання в медицині при пересадці.

Нову галузь застосування однієї з найбільш революційних технологій найближчого майбутнього запропонували Френсіс Бітонто і Майкл Шмідт. Вони випробували технологію 3D-друку для виготовлення повноцінного і в той час унікального одягу.

Придумана і створена ними сукня ідеально підходить по фігурі замовника, тому що враховує всі її особливості. "Замовником" для такого випадку була обрана відома поп-діва, королева бурлеску Діта фон Тіз. З неї були зняті лазерні мірки, після чого всі дані були оброблені в програмі тривимірного моделювання Maya. Деталі сукні допрацювали в Rhino. Після чого її надрукували і зібрали.

Сукня не проста - вона складається з 17 частин, має 3000 вигинів і прикрашена 12 000 кристалами Swarovski. Про процес створення та виготовлення сукні творці зняли ролик.

Джерело: Mignews.com.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна