Закрити
Проект для дітей "SPARK!LAB" набирає обертів
12 Вересня 2012, 11:38 , Переглядів: 2255
FacebookTwitterLivejournal
Проект для дітей Фото: Власне фото Проект для дітей "SPARK!LAB" набирає обертів

8 та 9 вересня в рамках міжнародного дитячого проекту для дітей "SPARK!LAB" у Мистецькому Арсеналі було проведено цікаві майстер-класи для дітей та їх батьків.

За підтримки Інституту обдарованої дитини НАПН України, директор дитячого центру «Діти майбутнього» (м.Одеса), науковий кореспондент МАН України, Тетяна Рашкова провела авторські креативно-розвивальні програми з наукової освіти базованої на допитливості, для дітей віком від 4-5, 5-6 років: «Магніт і його магічні властивості», «Світло і колір. Подорож веселкою».

На заняттях діти були ознайомлені з навколишнім світом, властивостями магніту, конструюванням, малюванням. Програма допомогла розвитку пізнавальних процесів у дітей, допитливості та долучення до наукових знань.

Розвитку дрібної моторики (робота з магнітний конструктором, залізними ошурками, магнітами різної величини і сили, різними матеріалами з дерева, скла, гуми, пластмаси, тканини, паперу; малюванням пальчиковими фарбами, гуашшю і т.д.). Кожен мав змогу проявити власні вміння і навички дослідницької діяльності.

Ці програми сприяли розвитку творчої уяви у дітей та розвитку співробітництва, уміння працювати в групі.

Джерело: ostriv.in.ua

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна