Закрити
Не дамо загинути жодній пташині
01 Січня 1970, 02:00 , Переглядів: 1740
FacebookTwitterLivejournal
Не дамо загинути жодній пташині Фото: mamanet.com.ua Не дамо загинути жодній пташині

Звернення громадської дитячої організації "Мала Академія літератури і журналістики" до керівників навчальних закладів України, учнів та студентів, засобів масової інформації, широкої громадськості України.

Дорогі співвітчизники-українці!

Цьогорічна зима влаштувала для нас серйозне випробування. Від часом нестерпних морозів найбільше потерпають звірі і пташки. Вони не мають затишного і теплого житла, повноцінного і калорійного харчування.

З метою захисту пташок наша громадська дитяча організація «Мала Академія літератури і журналістики» проводить Всеукраїнську рятувально-благочинну місію «Не дамо загинути жодній пташині».

На своєму сайті: ми розташували необхідні рекомендації та поради щодо виготовлення найпростіших годівничок, а також оголосили конкурс на кращі прозові і поетичні твори, публіцистичні жанри, фото і малюнки про наших пернатих улюбленців, а також тих, що про них дбають.  Підсумки цього конкурсу  буде оголошено і відзначено переможців у День захисту птахів – 1 квітня ц.р.

Шановні краяни!

Запрошуємо усіх  небайдужих з добрим серцем людей долучитися до Всеукраїнської рятувально-благочинної акції за що кожна врятована Вами пташина віддячить Вам своїм чудовим і неповторним співом. Виставляйте за вікнами своїх помешкань годівнички, розташовуйте їх у парках,  на городах, в лісі. А головне, не забувайте  насипати у годівнички корм: соняшникові зернятка, крупи. Можна почастувати пташок несоленим салом, маслом.

Знайте, що великої шкоди нашим пернатим друзям завдають нічні салюти. Від великого спалаху і пострілу горобці, синички та інші пташки часто стають жертвами цих нерозумних розваг.
Тож будьмо відповідальними і милосердними до творінь Господніх!

Джерело: ostriv.in.ua
Автор: Прес-служба Малої Академіїлітератури і журналістики

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна