Закрити
Батькам не варто панікувати через дитячі хвороби – імунолог
30 Серпня 2011, 00:32 , Переглядів: 2503
FacebookTwitterLivejournal
Батькам не варто панікувати через дитячі хвороби – імунолог Батькам не варто панікувати через дитячі хвороби – імунолог

Батькам не варто панікувати, якщо їхні діти часто хворіють на гострі респіраторні захворювання у дитячому садку чи в початкових класах школи, адже саме в цей період у дитини формується імунітет

Про це заявила головний дитячий імунолог Києва Алла Волоха, повідомляють ЗМІ.

"Лікарі вважають нормальним, коли за перший рік перебування в дитячому садку або школі, особливо в осінньо-зимовий період, дитина хворіє на гострі респіраторні захворювання шість разів. Головне, щоб хвороба не мала ускладнень і проходила за тиждень. У такий спосіб організм стимулює дозрівання імунітету дитини", – зазначила імунолог.

Алла Волоха наголосила, що, за спостереженнями лікарів, на гострі респіраторні захворювання у півтора-два рази частіше хворіють першокласники, які до того не перебували в організованому колективі.

"У першокласників уже більш зріла імунна система, але організм іще не має стійкого імунітету до загрозливих вірусів, які виникають в осінньо-зимовий період", – зауважила лікар.

До речі, головний педіатр Сімферополя Людмила Дрєєва заявила, що українські школярі найчастіше страждають від хронічних хвороб опорно-рухового апарату.

Джерело: ІА "Світ освіт"