Закрити
У школах будуть фотографувати обіди учнів
11 Серпня 2011, 23:19 , Переглядів: 1677
FacebookTwitterLivejournal
У школах будуть фотографувати обіди учнів У школах будуть фотографувати обіди учнів

В їдальнях навчальних закладів з'являться камери, які будуть знімати таці з їжею учнів. Камера відзніме тацю до і після прийому їжі. Аналітики зможуть встановити, наскільки калорійним виявився обід того чи іншого учня, а також що саме і в яких обсягах їдять діти.

У початкових школах міста Сан-Антоніо (штат Техас, США) проведуть експеримент, покликаний знизити кількість дітей, які страждають ожирінням. Про це повідомляє Associated Press.

В їдальнях навчальних закладів з'являться камери, які будуть знімати таці з їжею учнів. Камера відзніме тацю до і після прийому їжі. Спеціальна програма потім проаналізує фотографії. Аналітики зможуть встановити, наскільки калорійним виявився обід того чи іншого учня, а також що саме і в яких обсягах їдять діти.

Участь в експерименті буде анонімною. Повідомляється, що камери будуть спрямовані строго на таці, і обличчя школярів в кадр не потраплять. Щоб відстежувати, що саме з'їв кожен з учасників експерименту, на тацях будуть кріпитися наклейки із штрих-кодами. Близько 90 відсотків батьків школярів схвалили такий підхід.

Бюджет проекту складе два мільйони доларів. Експеримент буде фінансуватися за рахунок гранту міністерства сільського господарства США. 

Джерело: Lenta.ru