Закрити
Невиховані діти страждають від сердечних хвороб – учені
11 Серпня 2011, 23:27 , Переглядів: 2722
FacebookTwitterLivejournal
Невиховані діти страждають від сердечних хвороб – учені Невиховані діти страждають від сердечних хвороб – учені

Якщо в ранньому дитинстві дитину не виховують, кривдять, б'ють, принижують, погано годують, то в зрілому віці вона набагато частіше за своїх однолітків страждатиме від хронічних захворювань

Неадекватний догляд за малолітньою дитиною має неприємні наслідки: подорослішавши, дитина може мати зайву вагу, страждати на серцеві хвороби та депресію. Таких висновків дійшли дослідники з університету Джорджії, повідомляє газета "Ваше здоров'я".

У рамках дослідження вчені проаналізували біографії та історії хвороб понад шести тисяч осіб. Виявилося, що якщо в ранньому дитинстві дитину не виховують, кривдять, б'ють, принижують, погано годують, то в зрілому віці вона набагато частіше за своїх однолітків страждатиме від хронічних захворювань (зокрема, серцево-судинних та ендокринних).

Учені також довели, що недоглянуті діти часто мають зайву масу тіла й стикаються з психологічними проблемами (депресією).

У середньому відсутність адекватного догляду в ранньому дитинстві позбавляє дитину двох років здорового життя, впевнені дослідники.

Учені вважають, що цьому є дві причини. По-перше, внаслідок недотримання батьками своїх обов'язків у дитини страждає психіка. Такі діти набагато частіше курять, вживають алкоголь і наркотики.

По-друге, недолік адекватного догляду призводить до погіршення здоров'я малюка, який часто не отримує потрібної медичної допомоги. Дитячі хвороби неминуче проявляються в майбутньому.

Як повідомляло ІА «Світ освіт», британські вчені довели, що діти, народжені восени, мають кращі спортивні задатки.

Джерело: ІА "Світ освіт"