Закрити
Вчені: Склянка молока на сніданок допомагає позбутися зайвих кілограмів
17 Червня 2011, 19:16 , Переглядів: 1258
FacebookTwitterLivejournal
Вчені: Склянка молока на сніданок допомагає позбутися зайвих кілограмів Вчені: Склянка молока на сніданок допомагає позбутися зайвих кілограмів

Австралійські вчені прийшли до висновку, що склянка молока, випита під час сніданку, допомагає зменшити кількість їжі, з'їденої в обід

Учені з Австралії провели випробування над групою, що складається з 34 добровольців обох статей. Всі вони мали певні проблеми із зайвою вагою, повідомляють Интерновости.

Випробування складалося з двох етапів. Під час першого охочим давали на сніданок близько 500 грамів знежиреного молока. Під час другого етапу молоко замінювали фруктовим соком. Причому, і той, і інший напій мали однакову кількість калорій, близько 250 додатково до сніданку.

Потім учасники дослідження повинні були оцінити свої відчуття ситості після їжі, а в обід їм дозволяли спожити стільки, скільки вони захочуть, щоб відчувати себе комфортно. У результаті, коли вони пили молоко, то почувалися більш ситими, ніж після вживання соку.

"Молоко має високу харчову цінність і у людини після спожиття тривалий час зберігається відчуття ситості. Ми встановили, що при вживанні молока на сніданок в обід піддослідні з'їдали на 30% менше їжі", - сказала Діана Лоукрідж, координатор дослідницької групи.

Нагадаємо, раніше науковий журнал Lancet опублікував результати дослідження, згідно з яким близько 12% дорослих жителів Землі, або кожен дев'ятий, страждає від зайвої ваги.

Джерело: Корреспондент