Закрити
У Британії до списку професійних захворювань можуть додати смартфонний палець
29 Березня 2011, 00:00 , Переглядів: 1011
FacebookTwitterLivejournal
У Британії до списку професійних захворювань можуть додати смартфонний палець У Британії до списку професійних захворювань можуть додати смартфонний палець

Розвиток хвороби найімовірніший у тих, хто повинен по роботі вести мобільний блог або підтримувати оновлення корпоративної сторінки на Facebook.

Британські юристи рекомендують міністерству охорони здоров'я внести до списку професійних захворювань смартфонний палець - захворювання великого пальця, пов'язане з частим використанням мобільних телефонів і смартфонів.

Як повідомляє газета Telegraph, захворювання, яке традиційна медицина кваліфікує як стенозуючий теносиновіт де Кервена, може бути викликане активним використанням телефону як для виконання робочих завдань (відповіді на електронні листи при перебуванні поза офісом), так і в особистих цілях, а тому доводити професійний характер травми працівникам доведеться в судовому порядку.

Розвиток хвороби найімовірніший у тих, хто повинен по роботі вести мобільний блог або підтримувати оновлення корпоративної сторінки на Facebook.

Варто зазначити, що найбільший ризик хвороби де Кервена представляють телефони з механічними кнопками і Кверті-клавіатурою, тоді як пристрої з сенсорним екраном менш небезпечні.

За словами Карен Джексон, співзасновника адвокатської контори Roberts Jackson в англійському місті Вілмслоу, графство Чешир, як тільки люди зрозуміють, що завдяки болю у великому пальці вони зможуть непогано заробити, слід очікувати лавини подібних позовів у британських судах.

Нагадаємо, раніше вчені з Манчестерського університету дійшли висновку, що на мобільному телефоні більше бактерій, ніж на сидінні унітазу або підошві черевика.

Джерело: Корреспондент
Видалити Відміна
Забанити Відміна