Закрити
У навчальних закладах хочуть запровадити стандарт здоров'я
17 Березня 2011, 00:00 , Переглядів: 1264
FacebookTwitterLivejournal
У навчальних закладах хочуть запровадити стандарт здоров'я У навчальних закладах хочуть запровадити стандарт здоров'я

Дмитро Табачник запевняє, що персональна відповідальність керівника навчального закладу буде полягати в дотриманні стандарту здоров'я, який він може підтримувати

Міносвіти ініціюватиме запровадження стандарту здоров’я у навчальних закладах. Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час брифінгу, передає кореспондент ІА "Світ освіт".

"Я думаю, що з нового навчального року Міністерство освіти під персональну відповідальність запровадить стандарт здоров’я і покладе на кожного керівника і дошкільного навчального закладу, і середнього навчального закладу, і професійного, і вищого. Звичайно, краще за все це буде працювати в дошкільних, позашкільних і середніх загальноосвітніх навчальних закладах", - наголосив міністр.

Дмитро Табачник додав, що персональна відповідальність керівника навчального закладу буде полягати в дотриманні стандарту здоров’я, який він може підтримувати. "Це обов’язково дихальна гімнастика, це перебування на повітрі, це просто прогулянки і це буде також оцінюватись, як якість його керівництва навчальним закладом", - зазначив урядовець.

Джерело: ІА "Світ освіт"
Видалити Відміна
Забанити Відміна