Закрити
У Німеччині надійшли в продаж іграшки, які страждають психічними розладами
13 Вересня 2010, 00:00 , Переглядів: 1724
FacebookTwitterLivejournal
У Німеччині надійшли в продаж іграшки, які страждають психічними розладами У Німеччині надійшли в продаж іграшки, які страждають психічними розладами

"Якщо дитина буде піклуватися про іграшки, лікувати їх, вона почуватиметься потрібною, здатною допомогти людям", - вважає автор незвичайних іграшок

Німецька компанія з виробництва м'яких іграшок Parapluesch розпочала випуск м'яких іграшок, що страждають гострою формою депресіі та іншими психічними порушеннями.

Автором незвичайної іграшки виступив 36-річний Мартін Кіттштейнер. Спочатку чоловік хотів зробити жартівливий подарунок для своєї подруги, яка колекціонує м'які іграшки, але потім подумав, що в цій ідеї щось є, адже діти і дорослі люблять свої іграшки і шкодують їх". "Якщо дитина буде піклуватися про іграшки, лікувати їх, вона почуватиметься потрібною, здатною допомогти людям", - вважає Кіттштейнер.

Як повідомляє джерело, в набір хворих іграшок входить п'ять іграшок, серед яких черепаха Dub з важкою депресією, змія Sly, яку переслідують страшні галюцинації, овечка Dolly з роздвоєнням особистості і страждаючий незрозумілою боязню води крокодил. За словами Мартіна Кіттштейнера, такі м'які іграшки можуть допомогти і деяким дорослим.

Набір, до якого додається медична картка з історіями хвороби іграшки, коштує близько 130 євро і продається через інтернет-сайт. На сайті покупці також можуть пограти в гру, в якій вони виступають як лікарі і намагаються визначити проблеми іграшок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Чехії відкрилося туристичне агентство, яке пропонує подорожі до Праги для плюшевих ведмедів та інших м'яких іграшок.

Джерело: Корреспондент
Видалити Відміна
Забанити Відміна