Закрити
Медики: штучні нігті і губна помада викликають важкі захворювання у людей, схильних до алергії
14 Червня 2010, 00:00 , Переглядів: 2067
FacebookTwitterLivejournal
Медики: штучні нігті і губна помада викликають важкі захворювання у людей, схильних до алергії Медики: штучні нігті і губна помада викликають важкі захворювання у людей, схильних до алергії

Американська організація по захисту прав споживачів опублікувала звіт, згідно якому більше половини губних помад, що випускаються відомими фірмами, містить свинець, а штучні нігті містять полімерний препарат метакрилат, який викликає хронічні захворювання нігтів і шкіри.

Головним подразником в штучних нігтях є полімерний препарат метакрилат, який є "будівельним матеріалом" при цій процедурі. Алергія, з'явившись один раз, може нагадувати про себе час від часу, а може взагалі стати хронічним захворюванням.

Цікаво, що в США метакрилат офіційно заборонений, але його все одно використовують. Американські учені встановили, що саме цей препарат викликає пароніхію - запалення області довкола нігтя і оніхолізис - відшаровування нігтя. Окрім алергії, можна отримати грибкове зараження. Тому краще, якщо нарощувати нігті буде людина з медичною освітою.

Нарощені нігті представляють небезпеку і для оточуючих. В першу чергу це стосується новонароджених. Дослідження показали, що джерелом різної інфекції у немовлят служили саме штучні нігті медсестер.

Багато матерів турбуються про шкоду свинцю, який міститься в дитячих іграшках, проте їх власному здоров'я загрожує небезпека, про яку вони і не підозрюють.

Американська організація по захисту прав споживачів Campaign for Safe Cosmetics опублікувала звіт, згідно якому більше половини губних помад, що випускаються відомими фірмами, містить свинець.

В одній третині тюбиків червоної помади, куплених в різних торгівельних мережах в чотирьох містах США, концентрація свинцю перевищує допустимий рівень.

Косметичні засоби таких фірм, як Cover Girl, L'Oreal і Christian Dior, містять більше свинцю, ніж інші.

За словами професора по гігієні довкілля з університету Массачусетс, вагітним жінкам, які користуються помадою зі свинцем загрожує викидень. Діти, чиї матері фарбуються отруєною косметикою, також знаходяться в групі ризику.

Джерело: E-news
Видалити Відміна
Забанити Відміна