Закрити
Музей іграшки відкриває виставку новорічних та різдвяних прикрас
10 Грудня 2009, 00:00 , Переглядів: 9126
FacebookTwitterLivejournal
Музей іграшки відкриває виставку новорічних та різдвяних прикрас Фото: http://news.city.zt.ua Музей іграшки відкриває виставку новорічних та різдвяних прикрас

До уваги відвідувачів - різдвяні пряники, виготовлені за стародавніми рецептами, іграшки із соломи, що несуть символіку оберегів, паперові прикраси - витинанки, сирні коники та пташки.

У понеділок, 14 грудня, о 14:00 у Державному музеї іграшки Міністерства освіти і науки України (Кловський узвіз, 8) відкриється виставка новорічних та різдвяних прикрас. Девіз виставки: "Безліч ідей для Вашої ялинки".

Фігурки янголів, ляльки-обереги, дзвоники, зірки, справжні яблука, горіхи та цукерки прикрашають новорічні деревця у стінах музею.

Святкові ялинки прикрашені іграшками виготовленими в техніці "декупаж" та "печворк" (аплікація із серветок та клаптикова техніка), кулями - темарі (вишиті японські м'ячики), іграшки з вовни, ґудзиків, тканини, бісеру. Багато інших цікавих ідей стануть приємним відкриттям для більшості відідувачів. Навчитися творити новорічні іграшки власноруч можна буде під час проведення суботніх майстер-класів.

Крім того музей традиційно експонує новорічні прикраси радянської доби та старовинну різдвяну атрибутику, якій понад 100 років.

Телефон для довідок: +38 044 253-54-00

Видалити Відміна
Забанити Відміна